Financování

Jako zkušený broker pro faktoring s mezinárodním přesahem zajišťujeme financování. Člen A.U. Group.

NA CO SE SPECIALIZUJEME?

Financování. Jako zkušený broker pro faktoring s mezinárodním přesahem zajišťujeme financování. Člen A.U. Group.

Partner skupiny A.U.Group

Jsme partnerem celosvětové skupiny A.U.Group, která je největší brokerskou společností specializující se na pojištění a financování pohledávek. Zajišťuje obchodní transakce ve výši přesahující 200 miliard EUR.

Factoring

Pracujeme se všemi druhy factoringu: regresní, bezregresní, expresní, skrytý, in house či bilanční factoring. Vaše zadání a potřebu posoudíme, vybereme a doporučíme nejvhodnější řešení a to zrealizujeme.

Proč factoring?

V každé firmě je třeba i ve financích zajistit obdobně jako ve výrobě určitou plynulost. K tomu je třeba mít dostatek peněz na účtu a mít také dostatek prostředků, které se dají v krátké době na hotovost převést. Stav hotovosti a jiných složek aktiv je třeba držet na přiměřené úrovni vzhledem k výši a struktuře závazků, velikosti firmy, podnikatelských záměrů a plánů.

Financování

Ve spolupráci s tuzemskými nebo zahraničními bankami a finančními institucemi Vám zajistíme nebo pomůžeme optimalizovat financování Vašich obchodních aktivit, společností a projektů.

Postup

Provedeme analýzu subjektu žádajícího o financování. Navrhneme optimální strukturu financování. Zajistíme financování. To vše ve spolupráci s bankami a finančními institucemi, ale i privátními investory a fondy.

 

Arfin s.r.o., IČ: 242 27 773

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

Tel.: +420 226 217 323

e-mail: arfin@arfin.cz